Crowley tarotVrchol

Desítka Disků  Základní význam:
  Všeho bylo dosaženo a není kam dál jít. Šlechta i se svými sídly je na jednu stranu symbolem moci, uznání a vyjímečnosti, na druhou stranu skrývá též degeneraci, uzavření se do sebe a neschopnost přirozené komunikace. Proto musí člověk na vrcholu sestoupit a začít znova.

  V práci a hmotných cílech:
  Dosažením vrcholné pozice se člověk sám sebe ptá, co má vlastně dělat dál. Právě tato karta je tou nejlepší pro změnu zaměstnání, pro svévolný odchod, pro začátek podnikání.
  Nutnost investovat, jinak se finance „zkazí“. Aby měl člověk pocit, že dění okolo něj má smysl, musí zůstat v pohybu, i když se právě teď zdánlivě má dobře.

  Ve vztazích:
  Situace je příliš dobrá a příliš klidná. Pokud sami nezačnete hledat nový cíl a urychleně se za ním nevydáte, přijdou problémy. Nejvíce důvodů k nevěře má manžel či manželka tehdy, když je vše konečně jak má být a dalo by se žít v klidu.
  Karta vhodná pro cesty, pro výlety s přáteli, pro návštěvu míst, kde jste ještě nikdy nebyli, pro neobvyklé aktivity ve společnosti známých ale i neznámých osob. Seznámení vzešlá z podobných akcí bývají součástí těch nejvýraznějších vzpomínek.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Vnitřní potřeba změny, ačkoliv je vnějškově vše v pořádku a ke změně není logický důvod. Hledání nových cest, nových možností, nových pohledů.
  Pocit, že člověk stojí na prahu něčeho nového a není si jist, zda má vykročit vpřed, může provázet tuto kartu velmi často. Popisuje transformaci, to znamená konec jednoho a začátek jiného. A právě tento nejasný pocit, že něco končí a něco zcela jiného začíná, je příčinou váhání.


Reklama:

Roman (c)2000 Další karta - domů