Zuzana Antares | Česká tarotová škola

Crowley tarotKlid zbraní

Čtyřka Mečů  Základní význam:
  Dlouhé období nečinnosti přineslo vynucený klid - předtím se jednat nechtělo, teď to není možné. Je potřeba počkat a nesoustředit se na potíž, kterou chce osoba vyřešit.

  V práci a hmotných cílech:
  Nic není tak, jak byste si přáli a nedá se s tím zatím nic moc dělat. Období je mrtvé a posun je zatím v nedohlednu. Ale za velkou část současných problémů si můžete sami, proto máte vynikající možnost pokusit se zmapovat své chyby, abyste se jich příště už nedopustili.
  Nenakupujte, nepůjčujte, nevyplatí se to. I v dalších majetkových otázkách dojde k průtahům a potížím.

  Ve vztazích:
  Uzavření se do sebe. Dlouhé přemýšlení vedlo k odcizení a jeho následky teď prožíváte. V manželství, partnerství a blízkých přátelstvích je tento význam obzvlášť markantní. V rodině a dalších vztazích značí tato karta nasupenou nepříjemnou náladu, která proti sobě popuzuje všechny členy rodiny či společenství. To vede k pocitům osamělosti a k tendenci vyčítat druhým své vlastní chyby.
  Zarmucující zprávy, nepříznivé novinky.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Nehybnost. Pocit, že se nic neděje - a člověk by si přitom tolik přál, aby se situace dala do pohybu. Ale čím větší je přání, tím větší je nehybnost. Zdravotní problém, který je nutné řešit. Pokažená nebo nevhodná cesta. V duchovním vývoji upozorňuje karta na slepou uličku.

Reklama:

Roman (c)2000 Další karta